1. Charakteristika partnera

Integrovaná střední škola, Slavkov u Brna, Tyršova 479 nese od roku 1994 současný název, neboť došlo k integraci studijních a učebních oborů.

Škola zahrnuje středoškolské obory:

Maturitní
studium (čtyřleté)

65-42-M/01

Hotelnictví

Učební obory
zakončené výučním listem (tříleté)

65-51-H/01

Kuchař – číšník

23-68-H/01

Mechanik opravář motorových vozidel - automechanik

23-68-H/01

Mechanik opravář motorových vozidel - automechanik pro nákladní automobily a stavební stroje

33-56-H/01

Truhlář - truhlář pro výrobu nábytku a stavební truhlářství

33-56-H/01

Truhlář - truhlář pro umělecké truhlářství

Nástavbové
denní dvouleté studium

64-41-L/51

Podnikání

Zkrácené denní jednoleté studium
zakončené  výučním listem

65-51-H/01

Kuchař – číšník

23-68-H/01

Mechanik opravář motorových vozidel - automechanik

33-56-H/01

Truhlář

Byla založena v roce 1905 jako Zemská odborná hospodářská škola. O 77 let později, v roce 1982, získala název Střední odborné učiliště zemědělské a od roku 1994 nese současný název. Za dobu své existence prošla mnoha významnými změnami, několikrát změnila svůj název i zřizovatele. Současná škola dnes sídlí na Tyršově ulici ve Slavkově u Brna, kde koncentruje všechny své učební i studijní obory.

Obrázky

Naše škola se může pochlubit partnerstvím se zahraničními školami a účastí v mnoha projektech, a to Comenius, díky němuž naši žáci navštěvují partnerské školy v Německu, Itálii, Polsku, Velké Británii a ve Francii. Také v projektu Edison se naši žáci seznámili se studenty vysokých škol z Egypta, Ukrajiny, Číny, Indonésie a Peru a komunikovali s nimi ve výuce v  anglickém jazyce. Projekt EdTrans je zaměřen na odborné vzdělávání na středních odborných školách a naše škola v něm spolupracuje s rakouskou školou. V rámci projektu Leonardo da Vinci byly našim žákům umožněny odborné stáže v zahraničí, především ve Španělsku nebo v italské Florencii a v neposlední řadě se díky projektu Zuwins+ naši truhláři zúčastnili soutěže pořádané ve Znojmě rakouským odborovým svazem, přičemž náš žák stanul na stupni nejvyšším.

Links

  Skola prezentace

2. Označení partnera a kontaktní údaje

Integrovaná střední škola
Tyršova 479
684 15 Slavkov u Brna

Tel. +420 544 221 581
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Domovská stránka: www.iss-slavkov.eu

3. Kontaktní osoba, funkce

Vladislava Kulhánková, ředitelka školy
Dana Mihálová, učitelka německého jazyka